Logo Urzędu Miejskiego w Gołdapi

Spotkanie z Prezydentem Ełku

Dziś w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Konrada Kazanieckiego - Burmistrz Gołdapi z Tomaszem Andrukiewiczem Prezydentem Ełku. Samorządowcy rozmawiali o możliwości dalszej współpracy pomiędzy Gminą Gołdap a miastem Ełk.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności