Logo Urzędu Miejskiego w Gołdapi

Nowi Radni Rady Miejskiej w Gołdapi

Podczas I Sesji Rady Miejskiej w Gołdapi, która odbyła się 7 maja 2024 roku Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej wręczyła nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze.
Ślubowanie złożyli:
  Wioletta Anuszkiewicz
  Andrzej Dołęga
  Andrzej Gutowski
  Wojciech Hołdyński
  Maciej Kordjak
  Zbigniew Makarewicz
  Kamil Markowski
  Paweł Perko
  Janina Pietrewicz
  Tomasz Popławski
  Zofia Syperek
  Marcin Urzędowski
  Monika Wałejko
  Sylwia Wrzesień-Kisielewska
  Marek Zajączkowski
Podczas dzisiejszego posiedzenia na Przewodniczącą Rady Miejskiej w Gołdapi wybrana została Wioletta Anuszkiewicz.
Serdecznie gratulujemy!  

 

Galeria zdjęć dostępna jest tutaj.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności