Konrad Kazaniecki - Burmistrz Gołdapi i Marcin Białous zapraszają do udziału w Akcji Krwiodawczej. 22 października (wtorek) od godziny 9.00 Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, w sala nr 1. Serdecznie zapraszamy!