Logo Urzędu Miejskiego w Gołdapi

Rozstrzygnięcie konkursu „Zagospodarowanie terenów nadrzecznych w Gołdapi – Bulwary Gołdapskie”.

Konkurs został zrealizowany przez Gminę Gołdap przy współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Białostockiej.
Komisja Konkursowa w składzie:
Eliza Lipińska – Kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju,
Beata Kołakowska – Kierownik Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Nieruchomości,
Anita Germaniuk – Zastępca Kierownika Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Nieruchomości,
przy udziale nauczycieli akademickich, przyznała nagrody dla trzech najlepszych zespołów:
 
  • I miejsce – Wojciech Gryko i Mateusz Suszko
    Za kompleksowe, dojrzałe i estetyczne podejście do kształtowania przestrzeni bulwarów, uwzględniające walory krajobrazowe, funkcjonalne i kompozycyjne.
  • II miejsce – Gabriela Markowska i Izabela Mikołajewska
    Za spójną, krajobrazowo przemyślaną koncepcję, dobrze wpisującą się w otoczenie i atmosferę miejsca.
  • III miejsce – Wiktoria Ciszewska i Klaudia Cicha
    Za minimalistyczną, konsekwentną i przyjazną użytkownikom wizję przestrzeni, łączącą naturalny ekosystem z potrzebami mieszkańców.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy uczestnikom za kreatywne pomysły i zaangażowanie! 
Współpraca z Politechniką Białostocką to dla Gołdapi inspiracja do dalszego planowania rozwoju przestrzennego miasta w harmonii z przyrodą i potrzebami mieszkańców.
 
 
Koncepcje do pobrania znajdują się w załączniku.

Pliki do pobrania:

I miejsce
Format: pdf, 46.02 MB
II miejsce
Format: pdf, 19.91 MB
III Miejsce
Format: pdf, 5.45 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności