Elektroeko nagradza Gołdap

Fundusz Oświatowy jest integralną częścią Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Moje miasto bez elektrośmieci”, którego twórcą i organizatorem jest ElektroEko.

Jesteśmy w programie, realizujemy działania edukacyjne i aktywnie uczestniczymy w zbieraniu zsee. Za zebrane elektrośmieci systematycznie otrzymujemy punkty odpowiadające rodzajowi oddanych elektroodpadów. Punkty są kumulowane na indywidualnym koncie naszej placówki, a następnie wymieniane na pomoce dydaktyczne.
Kolejne pomoce, których fundatorem jest ElektroEko już do nas dojechały i bardzo nas cieszą.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Gołdapi i okolic...
Stale powiększa się nasza gołdapska Ekodrużyna...

Ze smutkiem stwierdzamy, że stale powiększa się ekipa wrogów natury, którzy systematycznie zaśmiecają, rozgrabiają i niszczą naszą piękną okolicę.
Nie pomagają akcje sprzątania, promowanie segregacji odpadów, bo "Oni" po prostu w tym nie uczestniczą. "Ich" to nie interesuje. "Oni" wolą przyciągnąć metalowy pojemnik i wrzucić go do "serca naszej pięknej rzeki Gołdapy".
Mieszkańcu Gołdapi!
jeżeli już organizujesz sobie kolację na łonie natury:
zjedz, wypij i zabierz śmieci ze sobą!
Nie pomożemy Tobie w Twoim działaniu, to Ty pomóż nam...
Zastanów się co byłoby, gdyby każdy z naszej gołdapskiej Ekodrużyny przyniósłby tylko jedną baterię, lub tylko jeden metalowy czy plastikowy kosz i wrzuciłby go do "serca" lasu, rzeki, jeziora...