EKOWALENTYNKI 2020

Z radością, optymizmem, ekowalentynkowym pozdrowieniem...Gołdap informuje:)
Z roku na rok ogólnopolska akcja EKOWALENTYNKI- CZYLI KOCHAMY RECYKLING nabiera coraz większego rozgłosu. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi z jeszcze większą mocą organizuje lutowe działania. Gołdapskie proekologiczne ekowalentynki promują naukę, zabawę, uśmiech, empatię, współpracę i przede wszystkim optymizm.
Podczas akcji pokazaliśmy, że jesteśmy niesamowici, zintegrowani, radośni, obowiązkowi, systematyczni...Tak, cała Gołdap, z tysiącami cudownych serc. Gołdap sprzyjająca przyrodzie, sprzątająca, segregująca odpady, szukająca sposobu wyjścia z odpadowego światowego problemu.
Nasz tegoroczny ekowalentynkowy wynik to ponad 3 tony zebranych i wywiezionych do utylizacji odpadów niebezpiecznych. Przez cały rok pokazujemy, że jesteśmy wspaniałą, silną ekipą.
Uważam, że naszą akcją zrobiliśmy cudowny, zimowy, radosny, kolejny już prezent dla Ziemi i oczywiście Gołdapi z okazji 450 lecia.

Wszystkim zaangażowanym i uczestniczącym w akcji serdecznie dziękuję...Koordynatorka Ekowalentynek w Gołdapi-Alina Oleszczuk

Niebawem kolejne wieści z Telewizji Gołdap, a już dziś zapraszamy na festiwal Kajak Jamboree, bo tam jest film 3RZEKI z udziałem gołdapskich ekologów, my trzymamy kciuki i z dumą siebie oglądamy.

https://www.facebook.com/KajakJamboree/