Rodzinny Rajd Rowerowy

W nadchodzącą sobotę, 2 czerwca zajęcia sportowe, realizowane w ramach projektu "Parki Przyjaźni 2" zostaną połączone z ciekawym wydarzeniem, jakim jest Rodzinny Rajd Rowerowy. Ideą obu przedsięwzięć jest zachęcenie  do spędzania czasu w miłej atmosferze, połączonej z aktywnością fizyczną i dobrą zabawą.

Rajd rozpocznie się  o godz. 11:00. Zbiórka o godz. 10:30 na Placu Zwycięstwa, przy postoju taxi. Za rowery oraz elementy ochronne (kaski, nakolanniki itp.) odpowiadają uczestnicy. Dzieci mogą uczestniczyć w rajdzie jedynie pod ciągłą opieką osoby dorosłej. Trasa rajdu obejmie wiele atrakcji i zostanie dostosowana do wieku uczestników rajdu. Finałem będzie rodzinny piknik przy Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz.

W niedzielę, 3 czerwca zajęcia będą miały również formę wycieczki rowerowej. Punktem zbiórki będzie parking samochodowy przy Mazurskich Tężniach Solankowych. Start o 11:00. Trasa rajdu zaplanowana jest po jednej z najbardziej malowniczych okolic Gołdapi. Bliskie sąsiedztwo jeziora Gołdap i leśnej głuszy urozmaica ten krajobraz sprawiając, że rowerzysta może naprawdę odetchnąć.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.