Rowerowy weekend

W nadchodzącą sobotę, 19 maja 2018r.  zajęcia sportowe, realizowane w ramach projektu "Parki Przyjaźni 2" zostaną połączone z ciekawym wydarzeniem, jakim jest Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz". Ideą obu przedsięwzięć jest zachęcenie  do spędzania czasu w miłej atmosferze, połączonej z aktywnością fizyczną i dobrą zabawą.

Rajd rozpocznie się w sobotę, 19 maja 2018r., o godz. 10:00 spod siedziby Biblioteki Publicznej w Gołdapi, przy ul. Partyzantów 31. Za rowery oraz elementy ochronne (kaski, nakolanniki itp.) odpowiadają uczestnicy. Dzieci mogą uczestniczyć w rajdzie jedynie pod ciągłą opieką osoby dorosłej. Trasa rajdu obejmie wiele atrakcji i zostanie dostosowana do wieku uczestników rajdu. Finałem będzie ognisko w Lesie Kumiecie. Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu.

W niedzielę, 20 maja 2018r., zajęcia będą miały również formę wycieczki rowerowej. Punktem zbiórki będzie parking samochodowy przy Mazurskich Tężniach Solankowych. Start o 11:00. Trasa rajdu zaplanowana jest po jednej z najbardziej malowniczych okolic Gołdapi. Bliskie sąsiedztwo jeziora Gołdap i leśnej głuszy urozmaica ten krajobraz sprawiając, że rowerzysta może naprawdę odetchnąć.
 

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.