Kadetki UKS Jantar powalczą o miejsca 9 - 12 w Lidze Wojewódzkiej Piłki Siatkowej WMZPS

Wygrane  mecze z  ULS Green Volley Ełk i LUKS Wilczek Wilkowo oraz dwa przegrane mecze  z MKS Truso Elbląg II w II Rundzie Ligi Wojewódzkiej spowodowało zajecie drugiego miejsca naszych siatkarek w grupie G i tym samym walkę o miejsca 9-12 w tegorocznych rozgrywkach.
Teraz przed naszymi kadetkami turniej finałowy o miejsca 9-12 Ligi Wojewódzkiej, który rozegrany zostanie  10 – 11 lutego 2018 roku w Bartoszycach. Przeciwniczkami naszej drużyny będą zespoły UKS Salos Ełk, MKS Truso Elbląg II oraz gospodynie  UKS Olimp Bartoszyce.
Na 18 zespołów startujących w kategorii kadetek zakwalifikowanie się naszych siatkarek do strefy 9-12 jest spełnieniem założeń szkoleniowych na ten sezon.  Drużyna UKS Jantar podejmowała drużyny z prężnych ośrodków siatkarskich naszego województwa. Dziewczęta wiele nauczyły się i poprawiły się technicznie i taktycznie. „ Jantarki”  rozegrały miedzy innymi dwa mecze z liderem tabeli SPS Sparta Braniewo, który do tej pory w rozgrywkach , na 12 rozegranych meczy,  przegrał tylko jednego seta. Teraz gołdapska drużyna będzie starała się uzyskać jak najwyższe miejsce w tabeli.

Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/

Kadetki UKS Jantar Gołdap zagrały w składzie: Sandra Podsiad - kapitan zespołu/środkowa, Karolina Rogala - rozgrywająca, Paulina Borkim - libero, Gabriela Górko - środkowa, Edyta Malijonis - atakująca, Julia Kalinowska - przyjmująca , Agata Bester - przyjmująca, Kinga Mentel – atakująca.

Treaner zespołu: Bogusław Jejer.