Mikołajkowy wieczór pełen muzycznej magii – koncert

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” zaprasza na mikołajkowy wieczór pełen muzycznej magii – koncert, który odbędzie się 6 grudnia w Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie o godzinie 19.00.

Dobroczynny Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego uświetni 15. rocznicę powołania do życia Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. Wydarzenie zapowiada się wyjątkowo, bo w programie są znane i lubiane przez wszystkich utwory, m.in. „Grease!” i „Chicago”, czy „The Christmas Song – Chestnuts Roasting on an Open Fire”.

Jubileusz 15-lecia Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, to szczególna data. To okazja, żeby razem świętować i wspaniale się bawić. To również czas podsumowania dotychczasowych działań, podziękowań oraz okazja do spotkania na wspólnej uroczystości fundacyjnych przyjaciół ze świata kultury, rozrywki i sportu.

Bilety cegiełki wspierają fundusz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Są one cegiełkami życia i chcielibyśmy, aby nie było ani jednego wolnego miejsca.