Uroczyste Pasowanie Przedszkolaków

27 października 2017r. dzieci, które we wrześniu rozpoczęły swoją przygodę z Przedszkolem Samorządowym złożyły uroczystą przysięgę.

Wydarzenie rozpoczęło się od części artystycznej. Dzieci z uśmiechem na twarzach tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie uczestnicy przyrzekali:  Nie grymasić i nie szlochać, zawsze swoje panie kochać, grzecznie bawić się i fikać i w mig zajadać z talerzyka. Chwilę później, za pomocą „czarodziejskiego ołówka",  dyrektor przedszkola Marzanna Wardziejewska  przyjęła dzieci w poczet pełnoprawnych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy uczestnik otrzymał odznakę ,,Pasowanie''  oraz słodką niespodziankę.

- Była to przecudowana uroczystość – mówi Marzanna Wardziejewska, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi. – Na długo zapamiętam skupione i oczarowane twarze trzylatków. Program artystyczny był wspaniały i niósł wiele ważnych, edukacyjnych treści. Wierze, że pasowanie przełamie ostatnie lody i pozwoli się zaadoptować wszystkim naszym podopiecznym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości.