Podziękowania siatkarzy

Urząd Miejski w Gołdapi odwiedzili młodzi siatkarze UKS „Trójka”, by wręczyć Burmistrzowi Gołdapi Tomaszowi Luto podziękowanie za wsparcie organizacji wyjazdu na Wielki Finał XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Kinder + Sport 2017.

O awans do zabrzańskiego finału w wieloetapowych, ogólnopolskich eliminacjach walczyło  ponad 40 tys.  młodych adeptów siatkówki z całej Polski. Poziom rozgrywanego w końcówce czerwca turnieju był niezwykle wysoki. Szkolna drużyna z gołdapskiej „Trójki” prowadzona przez Łukasza Tarasiewicza w rywalizacji „dwójek” uplasowała się w tych prestiżowych zawodach na wysokim dwunastym miejscu. Doświadczony i utytułowany zespół grał w składzie: Michał Ostrowski, Antoni Buraczewski i Maksymilian Janiuk. Klub trenuje i startuje w zawodach dzięki wsparciu Gminy Gołdap.

- Raz jeszcze gratuluję siatkarzom oraz ich trenerom i rodzicom – mówi Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto. – Cieszy mnie, że tak wielu młodych gołdapian ma coraz lepsze warunki do treningu i nauki. Gołdapskim sportowcom, życzę kolejnych sukcesów i obiecuję wspierać kolejne ważne wydarzenia i inicjatywy.