Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat do udziału w Otwartym indywidualnym Konkursie Plastycznym dla najmłodszych „Podwodny świat”.

Celem konkursu jest edukacja ekologiczna najmłodszych mieszkańców Mazur poprzez zabawę i kreatywne myślenie. Bardzo ważne jest jak najwcześniejsze przekazywanie wiedzy o unikalnej mazurskiej przyrodzie. Wiedza ta – z czasem poszerzana – będzie  procentować w przyszłości znajomością i dbałością o najbliższe otoczenie, w szczególności mazurskie jeziora. 

Organizator konkursu liczy na wcześniejsze zapoznanie dzieci z fauną i florą mazurskich jezior, tak by wyposażone w wiedzę przez nauczycieli lub rodziców mogły przystąpić do wykonania prac. Serdecznie zapraszamy do udziału. Prace można składać w biurze Organizatora (ul. Nowowiejska 4a, 11-500 Giżycko do 7 kwietnia br.) osobiście lub wysłać pocztą.

Wszelkich informacji udziela Kinga Żukowska, Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, ul. Nowowiejska 4a, 11-500 Giżycko, tel. 608 477 256, 87 429 19 28.