Sport

Weekend siatkarzy SP 3 Gołdap z mistrzem Marcinem Możdżonkiem

W weekend (8-9 października) w hali Lega w Olecku odbyło się siatkarskie spotkanie z Mistrzem – Marcinem Możdżonkiem. W piątkowe popołudnie była okazja potrenować z mistrzem świata. Pod siatką spotkało się kilka głodnych siatkarskiej wiedzy i emocji pokoleń miłośników

Piłka Siatkowa Gołdapski finał wojewódzki

We wtorek, 12 października w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Gołdapi odbył się Turniej Wojewódzki Licealiady Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Siatkowej chłopców. Impreza odbywała się pod honorowym patronatem St

Ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Pogorzeli

14 października w sposób oficjalny przywitano uczniów klas pierwszych i z wielką radością przyjęto ich do społeczności szkolnej. Podczas uroczystości pasowania pierwszoklasiści zaprezentowali swoje talenty, byli skupieni, bardzo poważni i wspaniale przygotowani. Życz

14 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi zaprasza na stadion i wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski U16  zawita do Olecka i Gołdapi, żeby zmierzyć się w towarzyskich meczach z rówieśnikami z Litwy  Więcej informacji o samych spotkaniach i biletach, można uzyskać na stronie  http://wmzpn.pl/?p=23356

Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo.

W dniach 25-26 września 2021 po raz 18 odbył się w Pisanicy turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Podobnie jak w latach ubiegłych wystąpiło wielu stałych uczestników, ale pojawili się też nowi, bo przecież startują kolejne generacje miłośnik&oac

I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym

W Działdowie 11 września 2021 odbyło się I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. Zawodniczka UKS Gołdap Zdrój(SP nr- 3) Maja Sowa w kategorii żaczka uplasowała się na znakomitym trzecim miejscu. Maja w meczu o trzecie miejsce pokonała za

27. edycja Półmaratonu Gusiew-Gołdap

Pandemia koronawirusa i zamknięta granica z Obwodem Kaliningradzkim, kolejny rok z rzędu spowodowały, że bieg niestety nie mógł odbyć się w pełnej formule. Chcąc podtrzymać tradycję tego transgranicznego wydarzenia, dziś (4 września) na stadionie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Go

Bieg Gusiew-Gołdap

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi zaprasza do wzięcia udziału w zawodach biegowych organizowanych w ramach tego wyjątkowego biegu. Do udziału w rywalizacji zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zawody rozegrane zostaną na trasach przygotowanych na stadionie OSiR w Gołdapi w dniu

Gołdap CUP XI

Wczoraj (15.08) na boiskach przy plaży miejskiej OSiR rozegrana została XI edycja GOŁDAP CUP w siatkówce plażowej. W turnieju udział wzięło 12 par z Olsztyna, Suwałk, Ełku, Kętrzyna, Hajnówki, Dobrego Miasta, Słobody, Giżycka, Bartoszyc oraz Krukówka. Rywalizacja roz

XI Edycja STRONGMAN GOŁDAP 2021

1 sierpnia w centrum Gołdapi odbyła się XI Edycja STRONGMAN GOŁDAP 2021. Zawody przyciągnęły sporą rzeszę kibiców, którzy głośno dopingowali siłaczy. Udział wzięło 10 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Paweł Piskorz, drugie Szymon Holesiński, a tr

Dwa weekendy na turniejach Husarii Gołdap

W dniu 09.05.2021r. w miejscowości Kartuzy, odbyły się mistrzostwa Polski Północnej w formule low-kick. Klub Husaria Gołdap reprezentowało 2 zawodników; Paweł Milewski oraz Gracjan Ludtke. Obydwaj stoczyli bardzo ciężkie pojedynki. Gracjan Ludtkę wywalczył II miejsce n

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym

W niedziele (25 kwietnia) w hali Lega Olecko po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi najmłodsi tenisiści stołowi stanęli do rywalizacji w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym w kategorii skrzat i żak. Wystartowało łącznie 52 u

Udane otwarcie sezonu na gołdapskiej plaży

W sobotę, 15 maja na plaży miejskiej rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej Drużyn Mieszanych „Rozpoczęcie sezonu 2021”. W turnieju wystąpiło siedem duetów, które zagrały ze sobą systemem brazylijskim do dwóch przegranych spotkań. Jak zwykle w

Sukcesy gołdapskich siatkarzy

W sobotę, 27 lutego w Olsztynie zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Województwa Kadetów (Juniorów Młodszych) Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. Mistrzem województwa z gołdapianami w składzie zostali siatkarze AZS UWM SMS Olsztyn. Na szyjach Oskara St

Eliminacje do Mistrzostw Polski w boksie

W dniach 17-20.09.2020 r. w Grudziądzu odbyły się II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetek w boksie (Mistrzostwa Polski) w których udział wzięła reprezentantka klubu Husaria Gołdap Aleksandra Kożak. Ola wygrała pojedynek eliminacyjny zapewniając s

450 goli na 450 - lecie Gołdapi

29 sierpnia o godzinie 9:00 na boisku szkolnym w Grabowie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci "450 goli na 450 - lecie Gołdapi" zorganizowany przez Akademię Piłkarską 2017. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto.

Kolejny STREETBALL za nami

W turnieju udział wzięły drużyny z Gołdapi oraz z Węgorzewa. W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na dwie grupy w których mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. I miejsce w turnieju zajęła drużyna Żeromy Supersonics, II miejsce zajęła druż

Sierpniowy Turniej Streetball

1 sierpnia br. na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi rozegrany został Turniej STREETBALL 🏀 W turnieju udział wzięło 7 drużyn, które zagrały systemem "każdy z każdym". Łącznie rozegrano 21 spotkań, a najlepszą drużyną została "Na P&oac

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kick-Boxingu

W dniach 06-08.03.2020r. w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kick-Boxingu, udział wzięło prawie 200 zawodników z 48 klubów. Organizatorem wydarzenia był Polski Związek Kick-Boxingu przy współpracy z 18 Dywizją Zme

„Trzymaj Formę”

Dzisiaj w gołdapskiej hali sportowej odbyły się Międzyszkolne Zawody Sportowe organizowane przez Powiatową Stację Sanitarni-Epidemiologiczną w Gołdapi. Największą liczbę punków i pierwsze miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, miejsce drugie przypadło re